loogin.pl

Lifting logo

Lifting logo

projektowanie logo OFERTA

Nawet najlepsze logo może się postarzeć.

W chwili powstawania może spełniało wszystkie stawiane mu wymagania, ale przychodzi taki moment, że należy je unowocześnić.

Czasem wystarczy drobny „lifting” logo firmy, ale niekiedy wymagana jest bardziej radykalna zmiana.

Jeśli uważasz, że Twoje obecne logo odstaje już wyglądem od współczesnych standardów, możemy wykonać dla Ciebie lifting dotychczasowego logo.

Lifting logo, czyli odświeżenie marki. Nie projektujemy nowego loga, lecz odświeżamy już istniejące, nie wpływając na jego rozpoznawalność.

Wraz ze zmianami w znaku graficznym mogą Państwo zamówić odświeżenie istniejącego systemu identyfikacji wizualne lub też stworzenie od podstaw, w sytuacji gdy go nie posiadamy.


Wektoryzacja logo - najczęściej okazuję się podczas zamówienia materiałów reklamowych ( gadżety, wydruk wielkoformatowy), że firma nie posiada logo w wersji wektorowej (co jest podstawą!)

Naprawimy ten błąd!

Oferujemy usługi wektoryzacji (zamiany na krzywe) logo, znaków firmowych, rysunków i innych z najbardziej popularnych formatów plików grafiki rastrowej (JPG,GIF,TIFF,PNG,BMP,PSD itp.) do plików grafiki wektorowej (CDR-CorelDraw, EPS,AI, PDF).

Cena za lifting logo oraz wektoryzacji uwzgadniana jest indywidualnie w zależności od nakładu pracy oraz od Twoich oczekiwań (logo płaskie lub logo wypukłe).


Loogin 2007-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.